istanbul cad.istanbul sok.istanbul apt no:12/A İstanbul/Taksim 0537 243 3845 0537 243 3845

Hazırladığımız Yüzlerce

Davetiye Modelleri

Sizi Bekliyor.
Hakkımızda

Ofset Matbaacılık 2000 yılında Tükiye de kurulmuş, grafik tasarım ve baskı hizmetleri veren, sektörde tecrübe ve deneyim sahibi bir kuruluştur. Pazardaki gelişmeler ile müşterilerine yenilikçi tercihler sunma ve sektörün talepleri doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir. Firmamız, hızla gelişen E-ticaret pazarına, 2014 yılında "Ofset Matbaacılık Davetiye" markası ile giriş yapmış ve 3 yıllık bir süreçte Türkiye'nin dört bir yanına ve kısmen farklı ülkelere binlerce sipariş göndererek bu pazardaki yerini ve kalitesini daima üst sıralara taşımıştır.

Ofset MatbaacılıkDavetiye, Ofset Matbaacılık firması adına kurulmuş online davetiye mağazasıdır. Türkiye'nin önde gelen davetiye markaları ve profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanan davetiyeler uygun fiyat ve kaliteli uygulamalarla Ofset Matbaacılık Davetiye'de düğün hazırlıkları yapan çiftlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ofset Matbaacılık Davetiye online mağazasında Türkiye'nin önde gelen davetiye markalarının, onlarca kataloğu ve yüzlerce çeşit davetiye tasarımıyla, tüm müşterilerimizin zevk ve tercihine uygun davetiye modellerini bulabilirsiniz.